Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Препарати від варроатоза

Переглянуті товари

Знижки

Бісанар 50мл (для сублімації чи дим-пушки) Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Бісанар 50мл (возгонка)

Препарат з високою ефективністю в боротьбі з бджолиним (варроатозом) кліщем. Флакони по 50мл розраховані на 25 вуликів.  

Детальніше

АГРОБИОПРОМ ЗАО

50-abp

72 грн.

Бісанар, 50мл

Сучасний препарат для боротьби з бджолиним кліщем Варроа. Бісанар використовують для сублімації або для обкурювання бджіл лікувальним димом за допомогою пристрою для сублімації або сучасної димової гармати "Варомор". Одного флакона повинно вистачити на 25 вуликів. Залежно від сили бджолиної сім'ї в вулик дають один (для середньої сили бджолиної сім'ї) або два (для сильних сімей) клубу диму з Бісанаром.

Обробка бджолиних сімей препаратом рекомендується при температурі не нижче 12 градусів. Для закріплення лікувального ефекту обробку потрібно повторити через сім днів. Мед з оброблених Бісанаром сімей можна використовувати в їжу на загальних підставах. Але навіть при цьому виробник рекомендує обкурювати бджіл Бісанаром (або проводити возгонку) за 30 лней до цвітіння основного медоноса.

Інструкція препарату для сублімації Бісанар 50мл (вкладиш)

Діюча речовина Бісанара: щавлева кислота, кориандровое і ялицеве масла, тимол.

Фармакологічна дія. Бісанар має ефективне акарицидну властивість контактної дії на бджолиних кліщів (дорослих форм Varroa Якобсон). Препарат не викликає у кліщів звикання, тому може бути використаний кілька разів поспіль. 

ТУ 9392-029-18678116-2011  

От 23 Aug 2014 (Бісанар 50мл (возгонка)) :
(5/5

От клеща лучшее средство

Наконец-то придумали готовый препарат для дым-пушки. Купил, спасибо магазину - действительно эффективно, но мне одной бутылочки не хватает на 25 пчелиных семей как в инструкции, а только на 19-22.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

28 Товарів в цій категорії