Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Препарати проти шкідників

Переглянуті товари

Знижки

Лозеваль Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Лозеваль, 10 мл

Препарат володіє противірусними діями і підвищує резистентність у бджіл

Детальніше

Скіф

43 грн.

Лозеваль, 10 мл

Склад і форма випуску: препарат являє собою гетероциклиічне з'єднання триазолу, до складу входить Морфолін, метил, тразол, етоній в суміші диметилсульфоксида, поліліленоксід і воду.

Препарат використовується для лікування і профілактики вірусних захворювань у бджіл. З метою профілактики, Лозеваль використовується на весні, після першого обльоту, влітку - після першого медозбору і під час поповнення кормових запасів після того як була проведена відкачка меду. Ніяких протипоказань до застосування препарату не встановлено. Настійно рекомендується обробляти бджіл при температурі повітря не нижче +18 С.

Процес обробки бджіл препаратом проводиться шляхом обприскування стільників, розпилювачем будь-якого типу.

Щоб приготувати робочий розчин для обробки однієї бджолосім'ї, 5 мл препарату розчиняють в 300 мл кип'яченої води. Застосовують розчин три рази з інтервалами в 48 годин. У разі, коли температура навколишнього повітря не дозволяє проводити обробку, розчин згодовується бджолам з цукровим сиропом. В такому випадку 5 мл Лозеваля розбавляється з 1 літром цукрового сиропу. Такий сироп дозується з розрахунку 50 мл на одну вуличок бджіл, 2-3 рази з інтервалом 4 - 7 діб

9 Товарів в цій категорії