Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Препарати проти шкідників

Переглянуті товари

  • Санапин

    Препарат використовується пасічниками...

Знижки

Санапин Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Санапін

Препарат використовується пасічниками для профілактики і лікування безлічі бджолиних захворювань.

Детальніше

Скіф

16 грн.

Санапін

Форма випуску: препарат випускається у вигляді прозорої рідини, іноді з жовтуватим відтінком, може мати незначний осад. При перебуванні на відкритому повітрі швидко випаровується. Рідина легко займиста.

Властивості препарату: Санапін має сильні фунгіцидні, детоксикаційні і дезенфіцірующіе властивості. Використання препарату позитивно впливає на працездатність і імунний захист бджіл, значно підвищуючи їх показники. Препарат вяляется дуже ефективним по відношенні до спороутворюючих і не спороутворюючих мікроорганізмів, вірусів і грибків.

Дозування і спосіб застосування: прямим показанням до застосування Санапін є будь-які мікробні, грибкові та вірусні захворювання у бджіл. Сануючі, дезактивирующие, дезінфікуючі, фунгіцидні - основні властивості, які має препарат.

Перед використанням препарату не потрібно проводити внутрішне загальногігієнічне прибирання вулика і вилучати рамки з бджолами. Слід провести герметизацію вулика, закрити щілини, льотки і т.д. Препарат застосовується з розрахунку 2-4 мл на 1 метр. куб. обсягу вулика. Обробка вулика Санапін відбувається шляхом рівномірного розбризкування препарату між рамками, слід уникати потрапляння препарату в рідкому вигляді на бджіл. Після проведення процесу обробки, герметизований вулик залишається на 30-40 хвилин, після чого відкривається і провітрюється 15-20 хвилин. Якщо виникає необхідність повторної обробки, її потрібно проводити через 7-14 днів, в залежності від загального стану бджіл і поважності забруднення вулика.

Протипоказання: неприпустимо застосування препарату із засобами аналогічної дії.

Застереження: в процесі роботи з препаратом заборонено роботу з вогнем, або куріння. Слід уникати потрапляння препарату на відкриті ділянки тіла, особливо очі. Мед, отриманий після застосування препарату, використовується на загальних свідченнях.

07 Jun 2018 (Санапін) :
(5/5

Лучший препарат

Использую с 2017 года. Могу сказать, что препарат просто супер и цена отличная. При откачивании меда, перед постановкой рамок обратно в улей, развожу 2 капсулы в 2 литрах воды. Обильно опрыскиваю рамку и отдаю пчелам. Рамки сушат очень быстро и конечно же пчела получает препарат в нужном количестве. Побочных действий не замечал. Зимуют отлично.

 Сообщить о нарушении
07 Jun 2018 (Санапін) :
(5/5
Клиент оценил товар, но не опубликовал отзыв, или обзор в ожидании модерации

Оставьте свой отзыв !

9 Товарів в цій категорії