Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Одяг бджолярський

Переглянуті товари

Знижки

Чоботи резинові, мал. Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Чоботи бджолярські резинові

Резинові бджолярські чоботи суцільної заливки з рифленою підошвою. З середини взуття оброблене шаром тканини. Зручні, надійно захищають від вологи і бруду.

Детальніше

养蜂中国, Китай

286 грн.

Чоботи бджолярські

Професійний догляд за бджолами вимагає від бджоляра не лише ретельно доглядати за пасікою, але й слідкувати за власною безпекою. Навіть досвідчений бджоляр не застрахований від укусів бджіл, які в великій кількості можуть завдати небажаних наслідків. Тому кожен пасічник повинен бути готовим до роботи з бджолами на 100%, в першу чергу це стосується спеціального захисного одягу.

Взуття – ще один з важливих елементів захисту пасічника від укусів бджіл.

Чоботи суцільно вилиті з резини, стійкої до ушкоджень. Такий матеріал не лише не пропустить бджолине жало, але захищає від вологи та бруду. ЧВони ідеально підходять для роботи на пасіці чи по господарству в дощову після дощову погоду. Ноги гарантовано будуть сухі, а бруд із резинових чобіт легко змивається. Рифлена підошва робить взуття безпечним від можливості послизнутись, завдяки видавленим глибоким бороздам. Підошва у декілька разів збільшує стійкість і має хороші показники зчеплення з поверхнею при різних умовах.

Окрім того, товщина підошви захистить ноги пасічника травмувань при наступанні на цв'яхи чи інші гострі предмети.

Зовні взуття протканинене.

Нейтральний колір (білий) резинових чобіт підійде до будь-якого одягу бджоляра. Тому в них пасічник почуватиметься не лише зручно, сухо і захищеним від бджолиних укусів, але й стильно.

Характеристика

Матеріал: резина

Розмір: 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45

age_​groupadult
google_product_category187

24 Товарів в цій категорії