Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Мічення маток

Переглянуті товари

Знижки

Скляна трубка "Флобер". Німеччина

Трубка виробництва Німеччини, виготовлена зі скла. Значно полегшить процес мічення матки

Детальніше

Zukunft Bienen, Германия

Товар з вибраними вами параметрами в даний момент відсутній на складі

324 грн.

Скляна трубка "Флобер". Німеччина

Мічення матки - процес, що вимагає певного досвіду і обережності. Використовуючи саморобний, або неякісний інвентар ви сильно ризикуєте пошкодити матку в процесі нанесення мітки. Останнім часом на ринку бджільництва стали з'являтися різноманітні пристосування для мітки маток, що дозволяють мітити матку безпосередньо на соті і т.д. Серед подібних пристосувань найбільше виділяється трубка "Флобер".

Вся конструкція трубки спрямована на спрощення процесу нанесення мітки. "Флобер" являє собою скляну трубку з трьома отворами. На одному її кінці встановлена ​​пластикова сітка, розміри осередків якої дозволяють без проблем наносити будь-які типи міток, опалітові, маркерні та інші. Збоку знаходиться другий отвір, в який поміщається матка. Після того, як матка була поміщена в трубку, її слід притиснути до сітки за допомогою дерев'яного поршня. На кінці поршня знаходиться м'яке покриття, яке дозволить уникнути травмування матки. Трубка виготовлена ​​за німецькими стандартами, всі матеріали, використані в її виробництві, екологічно чисті і відповідають всім нормам.

Трубка "Флобер" стане незамінною для початківця пасічника, давши можливість без проблем помітити навіть молоду матку, яка відрізняється своєю жвавістю. Пасічники так само використовують "Флобер" для тимчасової ізоляції матки в процесі робіт на пасіці.

Виробництво: Німеччина.

07 Apr 2016 (Скляна трубка "Флобер". Німеччина) :
(5/5

Флобер

Класная вещь, хрупкая конешна, но очень удобно ее использовать

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

21 Товарів в цій категорії