Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Медогонки 4х рамочные

Переглянуті товари

Знижки

Медогонка 4-х рамкова "Автомат". нержавійка

Автоматична 4-х рамкова медогонка для рамок "Дадан". Корпус медогонки виготовлений з нержавіючої сталі. Касети медогонки зварні, поворотні, нержавіючі. Деталі ротора - нержавіюча сталь. У комплект медогонки входять кришка, підставка, трансформатор напруги (220-12V). Сенсорний блок управління.

Детальніше

АВВ-100

М4Н.РКЗ-Ав

12600 грн.

Автоматична медогонка 4-х рамкова. Нержавійка

Медогонка - пристрій, створений для полегшення і автоматизації процесу відкачки меду з розпечатаних рамок. Існує два види медогонок, електричні та ручні. Ручні медогонки приводяться в дію за допомогою обертання ручки, з'єднаної з редуктором. Електричні медогонки для роботи потребують напруження в 12V, яке може бути отримано від звичайного акумулятор або від будь-якого трансформатора який дає на виході 12V. Існує можливість придбання електричного приводу і установки його на медогонку з ручним ротором, це значно полегшить і прискорить процес відкачування. Так само можливе придбання ручки і при необхідності установка її на електричну медогонку.

Всі медогонки працюють за дуже простим принципом, всередині корпусу знаходяться так звані касети, в які поміщаються медоносні рамки із заздалегідь зрізаними печатками сот. При установці рамок в касети, слід знати, що рамки приблизно однієї ваги слід розташовувати один навпроти одної, це знизить качку медогонки в процесі її роботи. Після повного завантаження медогонки починається процес відкачування. Касети проводятся в рух, поступово, набираючи швидкість обертання, відцентрова сила на касетах медогонки зростає, і мед з осередків сот починає поступово витікати, збираючись на дні медогонки.

Мед, який зібрався на дні медогонки, зливають в ємність для подальшої обробки, в кожній медогонки, внизу корпусу є спеціальний кран. Крани можуть бути пластмасові або алюмінієві, так само можуть бути різного діаметру (малий зливний кран, великий зливний кран), при необхідності, ви завжди зможете замінити стандартний кран медогонки.

Електричні медогонки, в більшості випадків, оснащені пультом управління, який дозволяє регулювати швидкість обертання і час роботи медогонки, дозволяючи тим самим оптимально налаштувати під викачування будь-якого сорту меду. Кожен пульт має кілька заводських програм управління медогонкою, який цілком вистачає, але ви завжди можете змінити.

Повний прейскурант з цінами на медогонки можна завантажити тут

2 Товарів в цій категорії