Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Матководство

Переглянуті товари

Знижки

Сот для виведення маток API-МАКСІ "100"

1900 грн.

Сот для виведення маток API-МАКСІ "100"

Сот "Api" модель "Maxi" "100" набір укомплектований всім необхідним для виведення маток. Такий набір є більш бюджетним аналогом системи Нікот. Всі елементи набору можна використовувати разом із системою Нікот.
Система для виведення маток дуже зручна у використанні. Навіть не маючи глибоких знань про виведення маток, бджоляр може самостійно отримати маток високої якості.

На касеті налічується 110 комірок для мисочок. З одного боку касета закривається кришкою, щоб мисочки не випадали. З іншої сторони касета закривається решіткою. Через решітку бджоли контактують із маткою, а також підкармлюють відкладені маткою лічинки. Матка не може пройти через решітку і залишається весь час у касеті. Після того, як наступає час пересаджувати лічинки, потрібно приготувати прищеплювальну планку. Для цього в наборі API-МАКСІ "100" є все необхідне. Спеціальні кліточки "бігуді" ​​одягаються на запечатані зрілі маточники на 10-11 день. Таким чином, коли матка вийде, вона буде в захисній клітці.

Комплектація набору API-МАКСИ "100":

  • Основна касета на 110 комірок для мисочок
  • ізоляційна решітка з заглушкою
  • 110 мисочок для відкладки лічинок
  • 100 цоколів, які монтуються на прищеплювальній рамці
  • 100 тримачів для мисочок
  • 100 захисних бігуді

Набір для виведення маток API-МАКСІ "100" аналогічний більш дорогим системам Нікот, має високі технічні характеристики та прийнятну ціну.

Виробник: Болгарія

30 Товарів в цій категорії