Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Кліточки та ковпачки

Переглянуті товари

Знижки

Маткова клітинка Zander-2 Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Маткова клітинка Zander-2

Пластикова клітинка для ізоляції маточника в процесі його дозрівання. 

Детальніше

Zukunft Bienen, Германия

Товар з вибраними вами параметрами в даний момент відсутній на складі

62 грн.

Маткова клітинка Zander-2

Клітина Zander-2 складається з корпусу, двох пластикових решіток з боків (одна з якої відкривається) і заглушки для отвору в верхній частині клітини.

Принцип роботи ізоляційної клітинки досить простий. Вгорі клітинки знаходиться отвір, що закривається чорною заглушкою, заглушка має спеціальну виїмку для мисочки. У певний момент, мисочка з уже сформованим маточником, знімається з прищеплювальної рамки і закріплюється в спеціальний отвір розташований на заглушці, після чого заглушка з мисочкою поміщається в отвір ізолятора Zander-2, маточником вниз.

З боків ізолятора є дві решітки з отворами, що дозволяють отримувати бджолам повний доступ до маточнику для догляду за ним. Отвори на решітках мають оптимальний розмір, робочі бджоли можуть безперешкодно потрапляти в ізолятор до маточнику, в той час як інша матка не здатна буде проникнути через отвори такого розміру.

Матка яка вилупилась в таком ізолятору, буде відчувати себе досить комфортно, маючи багато простору для рухів. Дістати матку з клітки не складе труднощів, для цього варто лише відсунути одну з бічних решіток клітини, і ви отримаєте повний доступ до матки. 

30 Товарів в цій категорії