Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплектуючі Джентера

Знижки

Тримачі мисочок Джентера

Жовті тримачі (уп 40 штук) для мисочок системи виведення маток "Джентерський сот". У двох варіаціях: старого гладкі і ребристі.

На даний момент ребристих тримачів немає у наявності!

Детальніше

Карл Джентер, Германия

420 грн.

Тримачі мисочок Джентера . Арт. 060 Jenter (упаковка 40 штук)

Джентер виготовляє два види тримачів для мисочок. Старого зразка - гладкі і нового - ребристі.Тримач для мисочок Джентерського стільника використовується для кріплення в них мисочки з личинкою з системи "Джентерський сот ". Така мисочка з тримачем вставляється в прищеплювальну планку. Отвори під утримувачі в планці повинні бути 17 - 18мм .

Ребристі тримачі на відміну від гладких мажуть використовуватись з різними кліточками-бігуді ДженетераКомпанія Джентера випускає два види жовтих тримачів: гладкі та ребристі. Гладкі тримачі використовувалися в перших системах Джентерського соту, вони відмінно можуть використовуватися і зараз в прищеплювальних планках або з товстими кліточками (бігуді). Тонкі кліточки -бігуді неможливо закріпити до гладких тримачів. Тому після випуску тонких кліточок Джентер випустив і нову версію жовтих тримачів. Для зорової відмінності вони стали ребристі. Спеціальна форма горлечка ребристих тримачів дозволяє використовувати їх з усіма кліточками і мисочками, що випускаються компанією Карл Джентер.

Якщо Ви хочете купити меншу кількість ніж у цілій упаковці, то Ви можете уточнити це при замовленні в нашому інтернет магазині по бджільництву "УкрБі " по телефону або електронною поштою UkrBee.

В упаковці 40 штук. Ціна вказана за упаковку.

Виробник: Karl-Heinz Jenter, Germany (Карл - Хайнц Джентер, Німеччина). 

16 Товарів в цій категорії