Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Інвентар та обладнання

Переглянуті товари

Знижки

Насос - обприскувач "Росинка"

Дрібнодисперсні обприскувачі використовуються в бджільництві для обробки вуликів і бджіл препаратами розчиненими в воді. 

Детальніше

Kimmi bees. Сербия

54 грн.

Насос - розприскувачі "Росинка"

Обробка бджіл препаратами, невід'ємний процес на будь-який з пасік. Більшість препаратів, перед обробкою, розчиняються у воді в потрібному співвідношенні, утворюючи тим самим так званий "робочий розчин", таким розчином проводиться обробка вуликів і бджіл. Для обробки бджіл розчином, найкраще використовувати дрібнодисперсний розпилювач, розпилювачі такого типу як можна краще справляються з цим завданням. Одним з найбільш кращих реалізацій розпилювача є насос-обприскувач "Росинка". Він здатний працювати в парі з будь-пластиковою пляшкою об'ємом до 5-ти літрів.

Насос складається з корпусу, ручки для закачування повітря в пляшку, кнопки для початку обприскування, регулятора струменя на кінчику насоса і різьблення для кріплення на пляшку. Приготувавши в пляшці робочий розчин, на неї надягають насос, накачують в пляшку повітря, за допомогою поршня насоса, і він готовий до розпорошення, варто натиснути на кнопку і з кінчика розпилювача почне бити струмінь. Латунний регулятор дозволяє налаштовувати силу струменя, і її розпорошення, повністю відкритий регулятор дасть вам максимально розпорошений в "пил" струмінь води, а закритий регулятор - сильний струмінь води.

Використання розпилювача можливо не тільки з метою обробки бджіл, він так само знайде застосування в будинку, саду і т.д.

30 Товарів в цій категорії