Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Годівниці та поїлки

Переглянуті товари

Знижки

Годівниця з поплавками «Профі» (5 л), внутрішньовуликова

Внутрішньовуликова пластмасова кормушка для бджіл обладнана поплавками з отворами для безпечної підгодівлі бджіл. Розміри: 485х250х80 мм. Об’єм: 5 л

Детальніше

УкрБи Тех

290 грн.

Годівниця з поплавками «Профі» (5 л), внутрішньовуликова

Внутрішньовуликова годівниця з поплавками - найбільш безпечний інвентар для годування бджіл.

Годівниця для бджіл виготовлена з пластмаси. Вміщає 5 л корму. Має просту конструкцію, зручну у використанні для пасічника і безпечну для годування бджіл.

Годівниця для бджіл складається з трьох складових:

  • Ємкість для корму – 1 шт
  • Поплавки – 2 шт

Внутрішні стінки ємкості для корму рифлені. Якщо застосовувати годівницю без поплавків, бджоли легко спускаються і піднімаються по рифленій поверхні. Але значно безпечніше застосовувати годівницю у повній комплектації.

Внутрішньовуликова годівниця для бджіл з поплавками унеможливлює потрапляння комах у посудину з кормом на 100%. Вушка поплавків повністю прикривають відкриту поверхню годівниці, залишаючи доступ до корму лише у центральних отворах. Вони прикріплюють поплавок до стінок годівниці, роблячи його нерухомим.

Поплавки внутрішньо вуликової годівниці мають конусоподібну форму з плоским дном. Вони (крім вушок) покриті дрібними отворами, які надають бджолам безпечний доступ до корму. По отворах бджоли легко добираються до корму, при цьому не намочують крила і легко вибираються з годівниці.

Завдяки своїй професійній комплектації даний вид внутрішньовуликової годівниці для бджіл визнаний найбільш досконалим і безпечним.

Характеристика

Матеріал: пластмаса

Розміри: 485х250х80 мм

Об’єм: 5 л

13 Товарів в цій категорії