Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Годівниці та поїлки

Переглянуті товари

Знижки

Поїлка для бджіл півколо під пластикову пляшку

Пластикова поїлка, поміщається в літок, забезпечує бджолам безперешкодний доступ до джерела води, без потреби залишати вулик

Детальніше

УкрБи Тех

25 грн.

Поїлка для бджіл півколо під пластикову пляшку

Неймовірно просте, але в той же час ефективне придбання, дозволить вам завжди забезпечити бджіл водою в рані весняний період, коли у бджіл немає можливості покинути вулик в пошуках води. Одним найважливіших чинників розвитку здорової бджолосім'ї, є постійний доступ бджіл до джерела води. Встановивши подібну поїлку на вулик, ви забезпечите вулика цілодобовий доступ до води, найбільшим плюсом є те, що бджолам не потрібно залишати вулик.

Поїлка виготовлена ​​з розрахунком її використання на пасіці, тому матеріал, з якого вона складається - харчовий пластик. Використання харчового пластика, в таких цілях, грає велику роль, звичайний промисловий пластик при тривалому контакті з водою або високою температурою починає виділяти отруйні речовини. Як відомо, середня температура у вулику дорівнює 35С, чого цілком достатньо для початку виділення промисловим пластиком шкідливих речовин.

Використовувати поїлку-півколо дуже просто, вам буде потрібно всього лише накрутити її на пляшку заповнену водою і помістити поїлку в ульевой загороджувач.

03 Jun 2018 (Поїлка для бджіл півколо під пластикову пляшку) :
(5/5

Поилка для пчел летковая

Качественный товар. Заказ пришёл вовремя.Все целое.Спасибо компании надеюсь на дальнейшее сотрудничество.Всем рекомендую

 Сообщить о нарушении
16 Jan 2017 (Поїлка для бджіл півколо під пластикову пляшку) :
(5/5

Потока для пчел род пл. бутылку.

Качественный товар. Заказ пришёл вовремя.Все целое.Спасибо компании надеюсь на дальнейшее сотрудничество.Всем рекомендую.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

13 Товарів в цій категорії