Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Димарі

Переглянуті товари

Знижки

Димар НЕРЖАВІЙКА із захистом від опіків (міх - шкіра)

Димар з нержавіючої сталі із захисною решіткою від опіків. Міх - шкіра+дерево.

Детальніше

УкрБи Тех

280 грн.

Димар НЕРЖАВІЙКА із захистом від опіків (міх - шкіра)

На будь-який пасіці не обійтися без димаря. Кожен бджоляр зобов'язаний мати уявлення про те, що таке димар і як з ним правильно працювати. Димар складається з металевої частини і міху. М'який шкіряний міх подає повітря в камеру згоряння димаря. Завдяки м'якості міху з натуральної шкіри, в процесі роботи з димарем у пасічника не втомлюються руки. Усередині димаря, в стакані з нержавійки, горить паливо, яке виділяє дим. Стакан стоїть не на самому дні димаря. Внизу між стаканом і дном залишається місце, куди буде падати попіл і прогорілі вуглі.

Кришка димаря має носик, звідки йде дим. Також, дуже важливою особливістю конструкції димаря є те, що кришка димаря має "іскрогасник". Таким чином, виключається випадкове вилітання іскор з димаря і виникнення пожежі, при обкурювання. На кришці є ручки для відкривання.

Виробником також передбачено додатковий захист на отворі для повітря. Що так само перешкоджає випаданню жару з димаря.

Захисна решітка захищає пасічника від опіків при роботі з димарем, оскільки сам димар в процесі роботи розігрівається до високої температури. На захисній решітці і міху є гачки, для того що б можна було повісити димар на вулику.

Характеристика:

  • Матеріал: нержавіюча сталь
  • Міх: шкіра + дерево
  • Діаметр: 95 мм
  • Висота: 255 мм
  • Елементи захисту: решітка від опіків
  • Складові димаря: циліндрична основа, циліндричний стакан з гратчастим дном, решітка від опіків, конусоподібна кришка, міх.

Виробництво: Україна

age_​groupadult

11 Товарів в цій категорії