Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Димарі

Переглянуті товари

Знижки

Димар з чорної сталі Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Димар з чорної сталі

Пасічний димар, виконаний з чорної сталі. За допомогою димаря проводиться обкурювання бджіл при огляді вулика

Детальніше

УкрБи Тех

104 грн.

Димар з чорної сталі

Для утихомирення бджіл при огляді вулика, пасічники вдаються до допомоги спеціальних димарів. Димар з чорної сталі - спеціальний пристрій, який використовується для обкурювання бджіл димом з метою їх утихомирення.

Дим, справляє на бджіл заспокійливу дію, людям це було відомо з давніх часів, але тільки в ХХ столітті цьому було знайдено наукове пояснення. Процес задимлення вулика призводить до того що всі пахучі речовини що виділяються бджолами і сигналізують про загрозу, нейтралізуються густим димом. Більше того, бджоли починають наповнювати зобики медом, щоб у разі пожежі покинути вулик з запасом меду, внаслідок цього бджола не може зігнути наповнене черевце під потрібним кутом і відповідно не може вкусити пасічника.

Основа димаря складається з циліндричного корпусу з конусоподібною кришкою, виготовленого з чорної сталі, до корпусу прикріплені хутра. У спеціальний стакан, що має гратчасте дно, укладаються потрібні матеріали, які при тлінні утворюють густий дим. Попіл від тління матеріалів, обсипається через дно внутрішнього склянки і залишається в спеціальному просторі, що перебуває між стаканом і корпусом димаря. Хутро димаря виготовлений з двох пластин обтягнутих шкірзамінником. Пластини хутра виготовлені з дерева, так як дерево не піддається сильному нагріванню, на відміну від металевої пластини.

Розміри димаря: довжина 280, ширина 112, висота 255. Вага: 0,95 кг

21 Jun 2017 (Димар з чорної сталі) :
(5/5

димар з чорної сталі

працює на відмінно, щоправда коли нагрівається кришку відкрити проблематично

 Сообщить о нарушении
20 Mar 2016 (Димар з чорної сталі) :
(5/5

Дымарь из черной стали

Уже испытал.Отлично работает. Дермантиновые меха если со временем порвутся, элементарно можно заменить на кожаные

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

12 Товарів в цій категорії