Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Декрісталлізатори меду

Переглянуті товари

Знижки

Декрісталлізатор на відро 22Л Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Декрісталлізатор на відро 22Л

Інфрачервоний декрісталлізатор призначений для розігріву меду у відрі на 22Л. Увага! Стабільна робота декрісталлізатора можлива тільки при температурі навколишнього середовища від 20 до 25 градусів. Розміри: висота - 275мм, довжина - 1020мм, діаметр - 325мм.

Детальніше

АВВ-100

550 грн.

Декрісталлізатор на відро 22Л

Однією з умов успішного продажу меду є його зовнішній вигляд. Кристалізований мед, безсумнівно так само корисний, але покупцеві це буде складно пояснити. Щоб повернути нашому меду товарний вигляд і застосовується декрісталлізатор. Він прогріває ємність, в якій міститься кристалізований мед, доводячи його до оптимальної температури в + 40 ° С.

Нагрівання відбувається за допомогою інфрачервоного випромінювання, яке рівномірно поширюється по всій поверхні меду, плавно проникаючи вглиб, тим самим підвищуючи швидкість і якість розігріву.

Варто відзначити, що після використання декрісталлізатора мед не втрачає своїх лікувальних властивостей, всі мікроелементи і вітаміни які містяться у меду зберігають свою природну кількість.

В декрісталлізаторі присутня система автоматичного контролю температури, вона відключає нагрів при досягненні + 40 ° С, і автоматично включається при зниженні температури.

Потужність: 70-80Ват / м.кв
Мережа: 200В

Температурний режим меду: + 40 ° C (макс.)
Час, потрібний для повного розпуску меду: від 10 до 24 годин.

Гарантійний термін: 1 рік.

Увага! Стабільна робота декрісталлізатора можлива тільки при температурі навколишнього середовища від 20 до 25 градусів.

04 Dec 2015 (Декрісталлізатор на відро 22Л) :
(5/5

Декристаллизатор

Нормальны, за сутки растопил.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

10 Товарів в цій категорії