Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплектуючі Nicot

Переглянуті товари

Знижки

Ковпачок захисту маточника Нікот

Ковпачок для захисту маточника від разгризання і здавлювання при переміщенні і підстановці в сім'ю або відводок. Може використовуватися як штучний маточник.

Детальніше

Nicot, Франция

Nicot-019

11 грн.

Оптові знижки

КількістьЗнижкаВи економите
507%До38,50 грн.

Ковпачок захисту маточника Никот

Захисний ковпачок для маточника гарантує успіх для виведення матокВ сучасному бджільництві без роботи з матками і маточниками дуже важко досягти високих результатів. При переміщенні маточників або підстановці зрілого маточника в сім'ю бджіл або відводок бджолярі намагаються його захистити. Для цього використовували дріт або фольгу. Але ці методи вже в минулому. В сучасному бджільництві неприпустимо покладатися на випадковості і сподіватися на міцність фольги або дроту. Для постановки маточника французька компанія Nicoplast випустила спеціальні ковпачки Nicot для підстановки маточника або підсадки матки. За формою ковпачок Нікот повторює форму природного маточника і надійно захищає його від бджіл і зовнішнього впливу. Бічні вушка на ковпачку дозволяють розміщувати його між рамок або прямо на сотах. Зрілий маточник рекомендується розміщувати біля розплоду, де виходять молоді бджоли. Це сприяє хорошому прийому матки, що вийде з захищеного маточника.

Крім захисту маточника цей ковпачок часто використовують як штучний маточник. Для цього матку поміщають всередині ковпачка. Прохід заклеюють воском і роблять невеликі отвори. Бджоли розгризають віск і випускають матку. Процес нагадує природний вихід матки з маточника.

Для очищення деталей системи Нікот можна використовувати гарячу воду, але потрібно враховувати, що віск плавиться при температурі 65°C, а пластик використовуваний в системі Нікот може деформуватися при температурі 75°С (за даними заводу виробника - Nicot, France).

Виробник: S.A.S. NICOTPLAST, Maisod, France (Nicot™, Никот, Франція).

25 Товарів в цій категорії