Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Книги та диски

Переглянуті товари

Знижки

Книга "Весняно-літні роботи і ветеринарно-санітарні заходи на пасіці" Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Книга "Весняно-літні роботи і ветеринарно-санітарні заходи на пасіці"

У книзі подано рекомендації з ведення бджільництва від виходу з зимівлі бджіл до відкачки меду. Видання доповнене ілюстраціями та таблицями. Кількість сторінок - 90

Детальніше

Бджільництво

Товар з вибраними вами параметрами в даний момент відсутній на складі

56 грн.

Книга «Осінньо-літні роботи і ветеринарно-санітарні заходи на пасіці»

«Осінньо-літні роботи і ветеринарно-санітарні заходи на пасіці» - книга про усі роботи на пасіці від виходу бджіл з зимівлі до відбору і відкачки меду.

Видання «Осінньо-літні роботи і ветеринарно-санітарні заходи на пасіці» містить планові рекомендації з проведення необхідних робіт на пасіці. У ній опубліковано поради як правильно вивести бджолині сім’ї з зимівлі і професіональний догляд за ними до кінця літнього сезону: виставка бджіл з зимовника, перший огляд і ранньовесняні роботи, методи проти роїння, вивід і заміна маток, об’єднання бджолиної сім‘ї, перевезення сімей на медозбір та ін.

Значна увага у книзі приділена ветеринарно-санітарним правилам. У ній подано дієві профілактичні заходи та лікування найбільш поширених хвороб бджіл – нозематоз, аскосфероз та американський гнилець. Для лікування кожного захворювання наведено приклади ліків.

Книга «Осінньо-літні роботи і ветеринарно-санітарні заходи на пасіці» доповнена таблицями та чорно-білими ілюстраціями. В кінці залишено місце для нотаток.

Характеристика

Автор: Н. Кривцов, В. Лебедєв, О. Чупахіна, В. Чупахин

Кількість сторінок: 90

Мова: російська

Розмір: 14,3х21см

Переплет: мякий

Рік видання: 2017

age_​groupadult
google_product_category784

30 Товарів в цій категорії