Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Бдожовидалячі

Переглянуті товари

Знижки

Бджоловидаляч "Зірка"

Бджоловидаляч "ЗІрка" для легкого вилучення бджіл з медових корпусів перед відкачуванням меду.    

Детальніше

Nicot, Франция

47 грн.

Бджоловидаляч "Зірка"

Бджоловидалячі набирають все більше популярності серед бджолярів. Випробувавши в дії Бджоловидаляч, бджоляр оцінює легкість і швидкість у відборі медових рамок для відкачування меду.

Для монтажу бджоловидаляча потрібно виготовити глухий роздільник медової частини вулика. У цьому роздільнику посередині роблять круглий отвір діаметром близько 70мм і за допомогою цвяхів (саморізів, заклепок, степлера і т.д.) закріплюють бджоловидаляч. В якості основи для монтажу бджоловидаляча можна використовувати дерево, фанеру, пластик (іноді використовують навіть міцне скло).

Установку бджоловидаляча виконують в основному на ніч перед відкачуванням меду. Встановлювати потрібно між медовим і розплідним відділом вулика. Льотки в медових корпусах закривають. Бджоли через конусний отвір проходять в розплідну частину вулика і там залишаються. Наступного дня медові корпуса можна відбирати не витративши сили на огляд. Зазвичай , за допомогою бджоловидаляча, бджоли практично повністю залишають медові корпуси.

Бджоловидаляч "Зірка" для легкого вилучення бджіл з медових корпусів перед відкачуванням меду.

Для відсутності розплоду в медових корпусах рекомендується використовувати розділові решітки (польські чи французські), які не дадуть можливості матці покинути расплодний корпус. 

2 Товарів в цій категорії