Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Стимулятори

Знижки

Beevital® Hiveclean екологічний очисник вуликів (мал. 1) Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Бі Вітал "Beevital® Hiveclean" екологічний очисник вуликів

Beevital® Hiveclean сильні і здорові бджоли. Повністю органічний продукт. Активує у бджіл природну схильність до чистоти. Бджоли стають активнішими в очищенні себе і вуликів. Застосовується як екологічний засіб боротьби з Вароатозом.

Детальніше

765 грн.

Бі Вітал "Beevital® Hiveclean" екологічний очисник вуликів

Beevital® HiveClean - Природний спосіб активації інстинкту чистоти у бджіл. Допомагає утримувати колонії бджіл чистими і здоровими виключно екологічним методом. Медоноси робитимуть мед хорошої якості.
HiveClean активізує природний інстинкт чистоти у бджіл і допомагає утримувати їх в належному стані. Препарат діє тільки зовні на тіло бджіл і не впливає на якість меду.

Використовуйте при температурі зовнішнього середовища від - 1 до +25°C. Кращий час для обробки BeeVital HiveClean у кінці дня, коли велика частина бджіл у вулику.

Beevital® Hiveclean розподіляється мікроскопічними крапельками на волосках бджіл, завдяки дозатору. Через соціальний контакт продукт поширюється між іншими бджолами. Активовані бджоли очищають вулики від личинок паразитів і інших сторонніх предметів, таких як частинки бруду. Таким чином вулики утримуються в повній чистоті.

При правильному застосуванні продукт не впливає негативно на бджіл, та їх потомство.

Основні інгредієнти: Вода, сахароза, лимонна кислота, щавлева кислота, мурашина кислота, екстракт прополісу, ефірні олії.


Продукт повністю органічний.

Виробник: Австрія

1 Товарів в цій категорії