Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Препарати для бджіл

Переглянуті товари

Знижки

Дезинфектон Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Дезінфектон, 350 мл

За допомогою даного засобу проводиться дезінфекція вуликів і пчеловодного інвентарю

Детальніше

Унифарм ООО

70 грн.

Дезінфектон, 350 мл

Форма випуску: рідина безбарвна, може мати жовтуватий відтінок.

Склад: молочна кислота, вода, галапіррід, екстракт прополісу.

Фармакологічні властивості: засіб впливає на грамнегативні і грампозитивні організми, перешкоджає появі грибкових захворювань у бджіл.

Призначення: Дезінфектон рекомендується використовувати для запобігання виникнення нозематозу у бджіл, аскофероза, гнильцю та інших подібних захворювань, які можуть бути викликані патогенними мікроорганізмами.

Спосіб застосування і дозування: перед застосуванням препарату слід очистити оброблювану поверхню від різного роду забруднень (прополісу, фекалій, воску). При дезінфекції вулика, після того як була проведена очистка, слід обприскати його внутрішні стінки з відстані в 10-15 см до рівномірного зволоження всіх поверхонь, щільно закрити вулик кришкою. Дрібний пасічний інвентар поміщається на металевий піддон, рівномірно зрошується препаратом і накривається целофаном. Через 1годину після обробки, поверхні які були піддані обробці висушують і провітрюють. Рекомендується проводити дезінфекцію при температурі навколишнього повітря не нижче + 5 ° С. Вулики та інвентар, які піддавалися обробці, надалі використовуються на загальних підставах.

Зберігання: засіб слід зберігати в місці захищеному від потрапляння прямих сонячних променів. Окремо від кормів і харчових продуктів, при температурі від 0 ° до 25 ° С.

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення.

30 Товарів в цій категорії