Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Препарати від варроатоза

Переглянуті товари

Знижки

Бівароол (Варроатоз) Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Бівароол (Варроатоз)

Препарат "Бівароол" компанії "Агробиопром" сприяє профілактики і лікуванню варроатоза у бджіл.

Детальніше

АГРОБИОПРОМ ЗАО

12 грн.

Бівароол (Варроатоз)

Форма випуску та фасування: "Бівароол" випускається у вигляді білої маслянистої рідини, що містить акарицидну речовину. Упаковка - флакон 0,5 мл (5 доз), та 1 мл (10 доз).

Дія препарату: препарат запобігає виникненню резистентних популяцій кліща шляхом впливу на бджіл сильно вираженою акарицидною дією контактної дії.

Дозування і спосіб застосування: Препарат "Бівароол" використовується пасічниками в разі захворювання бджіл варроатозом, або для профілактики його виникнення. Обробка бджіл препаратом відбувається у весняний і осінній період. Для приготування робочого розчину препарату, його розводять в теплій (35-40С) воді, в кількості 1 мл препарату на 1 літр води, розчин перемішується до однорідного молочного кольору. Отриману таким чином емульсію набирають у шприц, і поливають бджіл яці знаходяться в вуличках. На одну вуличку слід використовувати не більше 10 мл розчину. Флакона препарату (1 мл) вистачає для обробки 100 рамок з бджолами. Проводити лікувальну обробку слід 2 рази, з інтервалом в 7 днів. За 2 тижні до початку головного медозбору, обробку препаратом слід припинити.

Не рекомендується проводити обробку бджолосімей силою мене 4-5 вуличок. Мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.

Умови зберігання: В упаковці підприємства - виробника в сухому, захищеному від світла місце, недоступному для дітей, при температурі від 0 до +25°С

Термін придатності - 3 роки з дня виготовлення.

21 Aug 2018 (Бівароол (Варроатоз)) :
(5/5

бивароол

действует лучше бипина

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

28 Товарів в цій категорії