Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Навощувачі

Переглянуті товари

Знижки

Каток для навощування електричний 220В, 30W

Електричний каток для навощуваня вуликових рамок дозволяє швидко і без відходів встановити вощину в рамки.   

Детальніше

养蜂中国, Китай

212 грн.

Каток електричний для навощування бджолиних рамок 220В/30W

При установці листів вощини в рамки бджолярі вже давно застосовують каток. Каток при навощуванніі дозволяє надійно "вклеїти" кожен сантиметр дроту в вощину без ризику розриву аркуша вощини. Нове покоління катків для навощування рамок представлено в нашому магазині бджільництва - каток електричний для навощування бджолиних стільників.

Електричний каток дозволяє без зусиль "вклеїти" дріт на рамці в лист вощини за допомогою розігрітого диска з зубчиками. При цьому якісно і швидко приклеюється весь лист по всій рамці. Дуже важливо, щоб вощина була приклеєна, рівно і без хвиль. Це дозволяє бджолам відбудовувати більше бджолиних сот і мінімум трутневих або стільників неправильної форми.

Зручна пластикова ручка і вага всього 220 грам дозволяють тримати каток в руках протягом всієї роботи по навощуванні рамок. Живлення пристрою 220В. Потужність 30W. 

05 Feb 2018 (Каток для навощування електричний 220В, 30W) :
(5/5

Чудова приспособа для наващування.

Придбав каток раніше ,тільки з дерев"яною ручкою.До цього придбання користувався простими катками та електронаващувачем.Тепер вподобав цей прибор.Працюю із задоволенням.Винахідникам-виробникам респект.Чудово!

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

9 Товарів в цій категорії