Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Мічення маток

Переглянуті товари

Знижки

Трубка з отвором для мічення маток - Флобер Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Трубка з отвором для мічення маток

Удосконалена версія трубки Флобер для нанесення міток на матку з отвором для підсадки матки і резинометалічний поршень.  

Детальніше

Včelařství, Чехия

mt-05

120 грн.

Трубка для нанесення мітки на матку з отвором "Флобер"

Ця трубка була випущена на бджолярський ринок через кілька років після першої моделі з дерев'яним поршнем. У цій моделі Флобера виробник врахував всі зауваження та побажання бджолярів.Трубка для фіксації бджолиної матки при міченні (нанесенні мітки клеєм або маркером)

Одним з найважливіших нововведень цієї трубки є наявність спеціального отвору по середині скляної трубки. Цей отвір використовують для підсадки бджолиної матки всередину без вилучення поршня. Форма отвору виготовлена з бортиками для можливості упіймання матки прямо на бджолиному стільнику. Так бджоляр (особливо початківець) може приклавши трубку до стільника з маткою помістити її в трубку "Флобер" і нанести мітку без ризику завдати травми матці.

Основа поршня також має м'яку поверхню з паралона для "делікатного" фіксування матки під сіткою на час мічення. Сам поршень тепер став металевим, що надає йому довговічності. Також потрібно відзначити і напрямок поршня строго перпендикулярно до матки. Це досягається завдяки конструкції схожою на медичний шприц. Пластикові ручки з прогумованим матеріалом дозволяють отримати плавний хід поршня. Це особливо важливо при нанесенні мітки на молодих і рухливих маток.

Мічення матки з таким пристроєм відніме у Вас менше хвилини.

Зроблено в Чехії. 

26 Jul 2015 (Трубка з отвором для мічення маток) :
(5/5

Какую выбрать

Взял две трубки: с отверстием боковым и простую. Оказалось, что отверстие очень удобно для поимки матки. Руками ловить ее теперь не нужно. Простая трубка теперь просто пылится, а использую только такой флобер.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

21 Товарів в цій категорії