Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Матководство

Переглянуті товари

Знижки

Набор для выведения маток (10шт)

Сучасний набір для виведення маток з мисочки, штучного маточника і кріплення для мисочки. Набір з 10 комплектів. 

Детальніше

Včelařství, Чехия

сz-10

92 грн.

Набір для виведення маток (10 комплектів), Чехія

Сучасний набір для виведення маток дозволяє значно спростити отримання якісних бджолиних маток. У набір входить десять комплектів зі штучної мисочки, штучного маточника і кріплення для мисочки.

Одержання якісних бджолиних маток за допомогою набору з ЧехіїПри виведенні маток личинки з племінних або продуктивних бджолиних сімей переносять у штучну мисочку і віддають на маточне виховання в спеціальні сім'ї- вихователі. Мисочка має спеціальну ніжку (кілочок) для кріплення на планці або вставці в підготовлені отвори.

Для допомоги бджолам у відбудові маточників на мисочку одягають штучний маточник, який копіює розміри правильного природного маточника. Такі зрілі маточники завжди мають правильну форму і розміри, а матки з такого маточника великі і дають високі показники по якості. Але основною перевагою такого маточника є його стійкість до розгризання. Такі маточники (перед виходом маток) без побоювання роздають у сім'ї або відводки без додаткового захисту. Маточники не розгризають ні бджоли ні матки, а маток, що вийшли з маточників приймають як своїх.

Для кріплення зрілого маточника на стільнику в комплект входить тримач для маточника з отвором для вставки кілочка мисочки і гострим кінчиком для врізання в сот. Такі маточники надійно тримаються на стільнику, а бджоляр успішно виконує всі задумані процеси в матководстві.

Виробництво: Чехія 

30 Товарів в цій категорії