Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Маски і шапки

Переглянуті товари

Знижки

Маска "Євро" із захисною сіткою (100% котон)

Маска для проведення робіт на пасіці, пошита з натурального 100% матеріалу - котону. Має спеціальний каркас за типом "Євро"

Детальніше

УкрБи Тех

150 грн.

Маска "Євро" із захисною сіткою (100% котон)

Коттон - легкий, але в той же час щільний матеріал, одночасно безперешкодно пропускає повітря і в той же час досить щільний, щоб захистити обличчя пасічника від укусів бджіл. Вкрай рекомендовано проводити всі роботи на пасіці в захисному одязі. Навіть один укус бджоли в зону особи або шиї пасічника може мати серйозні наслідки у вигляді великих і хворобливих пухлин.

До вибору захистом одягу слід підходити з усією серйозністю, від цього залежить комфортність проведення робіт на пасіці і відповідно загальна продуктивність пасічника. Чи не якісна маска з синтетичного щільно матеріалу не буде пропускати повітря в достатній кількості для забезпечення його нормальної циркуляції всередині маски.

Маска "Євро" має спеціальний пластиковий каркас, що виключає можливість контакту матеріалу маски зі шкірою обличчя пасічника, отже, бджола не зможе завдати укус. Натуральність матеріалу, з якого вона виготовлена, так само відіграє велику роль, давно відомо, що бджоли трохи краще сприймають натуральні матеріали і речовини штучного походження.

06 Aug 2017 (Маска "Євро" із захисною сіткою (100% котон)) :
(5/5

Маска " Евро"

Качественная и очень удобная вещь. Мы ее немножко совершенствуем, но в общем то,что надо.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

age_​groupadult
google_product_category1604

5 Товарів в цій категорії