Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Льоткові загороджувачі

Переглянуті товари

Знижки

Льотковий загороджувач, Круглий, Ø70

Круглий льоток (загороджувач льотковий) Ø70. Матеріал льотків на вибір: пластик, алюміній або оцинкований сталь.  

Детальніше

УкрБи Тех

6 грн.

Льотковий загороджувач, круглий, Ø70

Льотковий загороджувач (льоток) використовується в кожному вулику. Багато конструкцій вуликів використовують саме круглі льотки. Діаметр такого льоткового загороджувача 70мм . У центрі є кріпильний отвір, за допомогою якого льоток надійно закріплюють, і з'являється можливість його обертання. Для обертання на цих льоткових загороджувачах передбачений маленький виступ, якого немає в старих моделях (льотки потрібно було обертати стамескою або цвяхом).

На розсуд бджоляра, льоток можна встановити в чотири положення (повністю відкритий, частково відкритий (для захисту від мишей), закритий з вентиляцією, закритий повністю). При інтенсивному медозборі льоток відкривають повністю. Восени льоток потрібно обмежувати для виключення можливого попадання мишей у вулик. При переїздах льотки встановлюють в положення "вентиляція" для доступу повітря до бджіл. Деякі бджолярі повністю закривають (не всі) льотки з настанням зими.

Круглі льотки випускаються в трьох різних модифікаціях і відрізняються матеріалом виготовлення. Для вибору потрібних льоткових загороджувачів вкажіть вгорі сайту потрібний матеріал виробу.

От 15 Apr 2017 (Льотковий загороджувач, Круглий, Ø70) :
(5/5

Женя

Очень хорошо пакуют, всем доволен рекомендую.

 Сообщить о нарушении
От 26 Mar 2017 (Льотковий загороджувач, Круглий, Ø70) :
(5/5

Заградитель

Обычная нормальная пластмасса, качество нормальное

 Сообщить о нарушении
21 Mar 2016 (Льотковий загороджувач, Круглий, Ø70) :
(2/5

ЛЬОТКОВИЙ ЗАГОРОДЖУВАЧ, КРУГЛИЙ, Ø70

Придбав тиждень тому пластикові льоткові загороджувачі. Із 8 шт. один виявився бракований.

 Сообщить о нарушении

Спасибі за огляд товару на нашому сайті. Ми завжди раді зворотному зв'язку, будь то позитивні або негативні відгуки. Тим не менш, в даному випадку, ми можемо Вам компенсувати Ваші втрати і дошлемо Вам бракований льоток. Ми завжди йдем на зустріч нашим клієнтам. Будь-ласка звертайтесь до нас за телефонами 0991516511 або 0960417379 і ми вирішимо всі питання.

Показать ответ магазина За - 23 Nov 2016
20 Mar 2016 (Льотковий загороджувач, Круглий, Ø70) :
(5/5

Чудові льотки для вуликів

Придбав на вуликові корпуси. Обрав пластивкові, можливо не будуть грітись на сонці на не пектимуть бджілкам в лапки)). Якість в нормі.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

8 Товарів в цій категорії