Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Костюми, куртки та штани

Переглянуті товари

Знижки

Куртка бджолярська, маска євро (бязь), мал. Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Куртка бджолярська, маска євро (бязь)

Куртка бджоляра для роботи на пасіці виготовлена з екологічно чистої легкої тканини. Вона добре пропускає повітря, а цупка тканина захищає від нападу бджіл.

Детальніше

УкрБи Тех

260 грн.

Куртка бджоляра з маскою євро (бязь)

Одяг бджоляра повинен відповідати основним вимогам, серед яких є захист від укусів бджіл та легкість. Цими якостями характеризується одяг з бязі та льону, який широко застосовується у пошитті спецодягу для роботи з бджолами.

Особливості куртки пасічника з бязі

Куртка пошита з екологічно чистої тканини - бязь. Тканина легка. Вона широко застосовується для пошиття захисного одягу для пасічників, оскільки виготовлена способом тісного переплетення. Жало бджоли крізь курточку, пошиту з бязі, не проходить. Тканина щільна і надійно захищає пасічника від укусів бджіл.

Популярністю куртка пасічника з бязі також користується завдяки легкості матеріалу та його здатністю довговічно зберігати яскравість. Під час проведення роботи бджоляр почуватиметься комфортно і захищено. Куртка не обмежує рухи і, що дуже важливо, пропускає повітря. Тому в такому одязі пасічник зможе працювати навіть у спекотну погоду.

Комплектуючі куртки пасічника

  • Куртка
  • Захисна маска

Пошиття куртки для пасічника продумано до найменших деталей, щоб бджоли не мали жодного шансу вжалити. На рукавах та нижній частині одяг прорезинений, а захисна маска до куртки кріпиться змійкою.

Куртка бджоляра для роботи на пасіці обладнана захисною маскою євро. Маска не заважає при огляді вуликів чи інших роботах і захищає голову від укусів бджіл.

Характеристика

Матеріал: бязь

Розмір: 48-50, 50-52, 52-54, 54-56

Тип захисної маски: євро

В асортименті магазину УкрБі також є куртка для бджоляра (бязь) з круглою маскою

age_​groupadult
google_product_category1604

10 Товарів в цій категорії