Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Інвентар та обладнання

Переглянуті товари

Знижки

Мишоловка

Пластикова мишоловка допомагає боротися з гризунами на пасіці. Абсолютно безпечна для інших домашніх тварин і людей.

Детальніше

25 грн.

Мишоловка

Дуже проста у використанні і ефективна компактна мишоловка з пластику.

Головною перевагою даної моделі є те, що вона зовсім безпечна. Розставивши такі мишоловки у себе на ділянці або у будинку, ви можете бути впевненими в тому, що не завдасте шкоди своїм домашнім тваринам. Оскільки мишоловка просто ловить гризуна, але не вбиває. Гризуни, відчуваючи запах приманки (яку розміщуємо всередині мишоловки) просто заповзають всередину мишоловки. Мишоловка від ваги гризуна перехиляється на протилежну сторону, при цьому моментально спрацьовує механізм закриття входу мишоловки. Гризун залишається всередині пластикового контейнера і не може самостійно вибратися до тих пір, поки ви самі не визволите його з мишоловки. Конструкція мишоловки дозволяє витягти гризуна легко і просто, навіть не торкаючись до нього.

Така мишоловка є більш ефективною в порівнянні з пружинними мишоловками, оскільки вона не спрацьовує доти, поки миша не опиниться всередині мишоловки. Для того, що б дістати приманку, миші необхідно забратися всередину пластикового контейнера і тільки після цього спрацює механізм мишоловки.

Принцип роботи мишоловки:


14 Mar 2019 (Мишоловка) :
(1/5

минус

а если мыша на верх вылезет . мышоловка сработает пустая .это не очень хорошо

 Сообщить о нарушении
От 30 Nov 2018 (Мишоловка) :
(5/5

Супер мышеловка

Отличная вещь, срабатывает практически в 100% и животину не травмирует. Единственное если особо агрессивные мыши, могут ее сожрать, был прецендент но, только с наружи.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

30 Товарів в цій категорії