Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Інвентар та обладнання

Переглянуті товари

Знижки

Решітка роздільна 10 рамочна 420×509мм (ганемановська). Китай

Решітка використовується для того, що б відокремити бджолину матку в розплідній частині вулика від інших бджіл. Розмір: 420х509мм.

Детальніше

养蜂中国, Китай

57 грн.

Решітка роздільна 10 рамочна 420×509мм (ганемановська). Китай

Таке пристосування допомагає пасічнику контролювати процес відділення частини вулика з розплодом від медової частини. За допомогою цієї роздільної решітки, зробити це не складе особливих труднощів. За 2-3 тижні до медозбору рамки з розплодом встановлюють у верхній частині вулика, а матку залишають в нижній частині вулика, відокремивши її роздільною решіткою. Таким чином розплід у верхній частині вулика виходить до медозбору. Завдяки такій методиці вдається при відкачці меду забирати рамки цілими корпусами, а не поштучно. Це значно полегшує пасічнику процес відкачування меду.

Додатково, для легкого вилучення бджіл з медових корпусів перед відкачуванням меду, рекомендується використовувати бджоловидаляч "Зірка".

Роздільна решітка виготовлена ​​з якісного пластику товщиною всього 2,6 мм. Грані решітки спеціально мають округлену форму, для того, що б бджоли легко і не травмуючись могли пересуватися між відділами вулика.

Усі розміри видно на фото!

Виробник: Китай

30 Товарів в цій категорії