Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Інвентар та обладнання

Переглянуті товари

Знижки

Дирокол для рамок на 4 отвори

Ручний пасічний станок для проколювання отворів у планках вуликової рамки. Підходить для рамок Дадан, Рута, магазина напіврамка. Додатковою функцією дирокола є нанизування втулок. Виготовлений з металлу. Відстань між голками - 65 мм

Детальніше

УкрБи Тех

1600 грн.

Ручний дирокол для рамок на 4 отвори

Пасічний дирокол для рамок – універсальний прилад для проколювання 4 отворів у бічних планках та нанизування втулок. На сьогоднішній день вважається одним із найдосконаліших ручних інвентарів для проколювання отворів у рамках.

Дирокол має просту конструкцію. Складається з основи, 4 важелів, 4 шала і опорної планки. У комплект також входить фіксатор. Дирокол для рамок повністю виготовлений з металу, пофарбований у синій колір. Оздоблений пластиковими декоруючими вставками на основі та важелях – для зручності в експлуатації.

Переваги пасічного дирокола для рамок

  • Простий у застосуванні
  • Підходить для рамок різних розмірів
  • Багатофункціональний: дирокол проколює отвори у планці вуликової рамки, нанизує втулки
  • Не потребує значних зусиль
  • Компактний
  • Безшумний (на відміну від електричного станка)
  • Може застосовуватись в стаціонарних та перевізних пасіках (не потребує джерела живлення)
  • Довговічний в експлуатації

Експлуатація пасічного дирокола для рамок на 4 отвори

Робити отвори в рамках за допомогою ручного дирокола просто та безпечно. Перед початком роботи прилад необхідно прикріпити до твердої рівної поверхні за допомогою фіксатора (входить у комплект). Дирокол розрахований на різні рамки, тому, відповідно від ширини планки, між регулюючим болтом та опорною планкою варто відрегулювати відстань.

Необхідну кількість важелів встановити у горизонтальне положення і на шило нанизати втулки. Бокову планку встановлюють між голками і опорою, щоб верхня частина планки з розділювачем Гофмана прилягала до спеціального упору. Ручки дирокола піднімають по черзі, після чого їх опускають і дістають планку з готовими отворами та встановленими втулками.

Технічні характеристики

Габарити: 26,5х16х35 см

Кількість отворів: 4

Відстань між голками: 65 мм

Матеріал: метал, пластик

Виробник: Україна

30 Товарів в цій категорії