Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Інвентар та обладнання

Переглянуті товари

Знижки

Ніж типу "Клин" (паровий/електричний)

Ніж подібного типу використовується в різних конструкція призначених для зрізання забруса з рамок.

Детальніше

Павик КООП

1500 грн.

Паровий ніж типу "Клин"

Паровий ніж виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, має з боків дві трубки, до однієї з яких підключається парогенератор. Парогенератор в комплект поставки не входить. Проходячи через корпус ножа, пар розігріває його до температури плавлення воску, за рахунок цього ніж з легкістю знімає печатки з сот.

Використовуються подібні ножі в пристрої "Клин", цей інструмент створений з метою спрощення і прискорення процесу роздруківки сот. Рамка з медом встановлюється на рухому частину інструменту "Клин", в середині інструменту розташований ніж, рухаючи рамку з медом уздовж рейок, ніж стикається з рамкою і плавно зрізає всі печатки за один прохід. Рамка перевертається на інший бік і процедура повторюється. Таким чином, за два проходи ви зріжете забрус по обидва боки рамки. Вся процедура забирає менше хвилини.

Існує другий пристрій, принцип роботи якого заснований на роботі таких же ножів. Пристрій під назвою - Вертикальний розпечатувач сот, має дещо іншу конструкцію відмінну від інструменту "Клин". Вертикальний распечативатель використовує в роботі відразу два ножа. Ножі встановлені у вертикальному положенні, лезами вгору. Рамка поміщається між металевими направляючими і поступово опускається вниз, проходячи через ножі, забрус знімається одночасно з двох сторін рамки.

30 Товарів в цій категорії