Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплектуючі Nicot

Переглянуті товари

Знижки

Захисна кліточка Нікот, 100 шт (пакет). Оригінал! Франція Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Захисна кліточка Нікот, 100 шт (пакет). Оригінал! Франція

Кліточка з системи Ніккот для захисту маточника або матки. За формою нагадує "бігуді", за що й отримала таку назву серед бджолярів.

Детальніше

Nicot, Франция

660 грн.

Захисна кліточка Нікот, 100 шт (пакет). Франція

Ця захисна кліточка "бігуді" широко використовується в бджільництві для ізоляції маточника або матки. Часто її використовують як просте тимчасове сховище для бджолиної матки (наприклад при переміщенні або виведенні маток в інкубаторі).

Остерігайтесь підробок - оригінальна продукція Нікот (Nicot) з Франції в магазині бджільництва УкрБі.В системі Нікот кліточка-бігуді щільно одягається на тримувач і герметично закривається кришечкою із зворотного боку. Використання таких бігуді гарантує повний захист маточника або матки, а отвори дають можливість бджолам доглядати за маткою всередині бігуді і поширювати її запах по вулику для підсадки. На перші години життя для матки можливо розмістити корм (канді) всередені кліточки в кришечку.

Висота кліточки "бігуді": 70мм

Ціна вказана за 100 штук.


Для очищення деталей системи Нікот можна використовувати гарячу воду, але потрібно враховувати, що віск плавиться при температурі 65°C, а пластик використовуваний в системі Нікот може деформуватися при температурі 75°С (за даними заводу виробника - Nicot, France).

Виробник: S.A.S. NICOTPLAST, Maisod, France ( Nicot™, Нікот, Франція).

30 Jan 2019 (Захисна кліточка Нікот, 100 шт (пакет). Оригінал! Франція) :
(5/5
Клиент оценил товар, но не опубликовал отзыв, или обзор в ожидании модерации

Оставьте свой отзыв !

25 Товарів в цій категорії