Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплектуючі Nicot

Переглянуті товари

Знижки

Захисна кліточка Нікот "бігуді"

Кліточка з системи Ніккот для захисту маточника або матки. За формою нагадує "бігуді" за що й отримала таку назву у бджільництві.  

Детальніше

Nicot, Франция

Nicot-014

6.7 грн.

Захисна кліточка Нікот "бігуді"

Бігуді системи Нікот - найкраща захистна для маточника або маткиЦя захисна кліточка "бігуді" широко використовується в бджільництві для ізоляції маточника або матки. Часто її використовують як просте тимчасове сховище для бджолиної матки (наприклад при переміщенні або виведенні маток в інкубаторі).

Остерігайтесь підробок - оригінальна продукція Нікот (Nicot) з Франції в магазині бджільництва УкрБі.В системі Нікот кліточка-бігуді щільно одягається на утримувач і герметично закривається кришечкою із зворотного боку. Використання таких бігуді гарантує повний захист маточника або матки, а отвори дають можливість бджолам доглядати за маткою всередині бігуді і поширювати її запах по вулику для підсадки. На перші години життя для матки можливо розмістити корм (канді) всередені кліточки в кришечку.

Висота кліточки "бігуді": 70мм

Ціна вказана за 1 штуку.


Для очищення деталей системи Нікот можна використовувати гарячу воду, але потрібно враховувати, що віск плавиться при температурі 65°C, а пластик використовуваний в системі Нікот може деформуватися при температурі 75°С (за даними заводу виробника - Nicot, France).

Виробник: S.A.S. NICOTPLAST, Maisod, France ( Nicot ™, Никот, Франція).

На відео ми покажемо Вам один з варіантів використання захисних кліточок Нікот спільно з ситемою для виведення маток Nicot. Бігуді одягають на зрілі маточнкики для захисту молодої матки, що вийде з маточника. Також на відео можна побачити підсадку в кліточку до маточника декількох бджіл для обслуговування маточника і вийшла матки.

От 23 May 2018 (Захисна кліточка Нікот "бігуді") :
(5/5

Отлично

Качество клеточки на высшем уровне. В сравнении с турецким аналогом, просто недо и земля. Никон делает надёжно и качественно. Советую

 Сообщить о нарушении
От 20 Jan 2017 (Захисна кліточка Нікот "бігуді") :
(5/5

клеточки бигуди

быстро оформили и отправили, были небольшие проблемы на новой почте, но после звонка все решили.Большое спасибо

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

25 Товарів в цій категорії