Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Книги та диски

Переглянуті товари

Знижки

Книга "Основні хвороби бджіл", мал. Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Книга "Основні хвороби бджіл"

Книга з детальним описом хвороб бджолиних сімей та рекомендаціями їх лікування. Містить інформацію про ліки від поширених хвороб бджіл, доповнена фотографіями хворих бджіл та шкідників. Кількість сторінок – 208.

Детальніше

Бджільництво

65 грн.

Книга "Основні хвороби бджіл (профілактика і лікування)"

«Основні хвороби бджіл» - книга про напоширенішіхвороби бджіл, їх профілактику і лікування.

В першу чергу автори книги «Основні хвороби бджоляра» пропонують ознайомитись з інформацією про історію, стан і перспективи розвитку бджільництва, детальну будова бджоли та еволюцію суспільного способу життя бджолиної сім’ї. У ній подаються рекомендації про загальні санітарно-гігієнічні заходи на пасіці, дотримання яких допоможе бджоляру запобігти захворюванню бджіл.

Основна увага у виданні «Основні хвороби бджіл» приділена відомостям про хвороби бджіл, де детально описано головні причини хвороб та ознаки прояву .Книга містить структурний повний розподіл хвороб бджіл за способом ураження та назвою захворювання:

  • Інфекційні
  • Інвазіонні хвороби
  • Незаразні хвороби бджіл
  • Шкідники бджіл

Завдяки календарю хвороб бджіл, бджолярі можуть орієнтуватись, коли бджоли захворіють на ту чи іншу хворобу і вчасно провести профілактику чи лікування. У книзі «Основні хвороби бджіл» також опубліковано приблизну діагностику хвороб бджіл та широкий список ветеринарних препаратів для лікування від різних захворювань. До кожного препарату вказано від якої хвороби його застосовують, яким способом та дозування.

Книга «Основні хвороби бджіл» доповнена кольоровими фотографіями найбільш поширених шкідників та заражених різними хворобами бджіл. Також містить чорно-білі ілюстрації та фотографії ветеринарних препаратів для лікування і профілактики захворювань бджіл.

В кінці книги залишено місце для нотаток бджоляра.

Характеристика

Автор: Н. Кривцов, В. Лебедєв, О. Чупахіна, В. Чупахін

Кількість сторінок: 208

Мова: російська

Розмір: 14,7х21,6 см

Переплет: твердий

Рік видання: 2017

age_​groupadult
google_product_category784
custom_labelcustom_label_4

23 Товарів в цій категорії