Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Книги та диски

Переглянуті товари

Знижки

Книга "Енциклопедія бджоляра" Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Книга "Енциклопедія бджоляра"

«Енциклопедія бджоляра» містить інформативні відомості про весь інвентар пасічника, правильний догляд за бджолами, проведення усіх необхідних робіт на пасіці, медоносні рослини. Це найповніший збірник бджоляра, у якому викладено усю відому на сьогоднішній день інформацію про бджільництво. Книга у твердому переплеті. Кількість сторінок – 480.

Детальніше

Бджільництво

Товар з вибраними вами параметрами в даний момент відсутній на складі

75 грн.

Енциклопедія бджоляра

Книга «Енциклопедія бджоляра» - збірник інформації про бджільництво, у якому викладено усі відповіді на запитання, які можуть цікавити бджолярів.

В «Енциклопедії бджоляра» зібрано цікаві відомості про бджолину сім’ю, методи покращення її продуктивності, про новітні способи догляду і розведення бджіл, поради про розміщення і обладнання пасіки та проведення на них сезонних робіт, ефективні методи лікування бджіл від різних захворювань та інші дані про бджільництво. Також у ній інформативно розписано про весь інвентар пасічника і його призначення.

Книга бджоляра оформлена в алфавітному порядку. Кожна нова позиція виділена жирними літерами. Замість змісту енциклопедія містить алфавітний покажчик, завдяки якому бджоляр зможе легко знайти потрібну інформацію.

«Енциклопедія бджоляра» містить чорно-білі ілюстрації, схеми, таблиці. Також доповнена кольоровими фотографіями медоносних рослин.

Характеристика

Автор: А. Бурмистров, Н. Кривцов, В. Лебедєв, О. Чупахіна

Кількість сторінок: 480

Мова: російська

Розмір: 13,3х20,7 см

Переплет: твердий

Рік видання: 2017

age_​groupadult
google_product_category784
custom_labelcustom_label_4

23 Товарів в цій категорії