Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Вулики, рамки та інше

Знижки

Вулики, рамки та інше 

Одним із основних складових інвентаря пасічника вважається вулик. Невеликі за розміром будиночки-вулики, у яких мешкають бджоли, від початку свого існування до сьогоднішнього дня неодноразово змінювали зовнішній вигляд та місце свого розташування.

Як обрати вулики на пасіку

На сьогоднішній день є десятки різновидів сучасних вуликів, які використ...

Одним із основних складових інвентаря пасічника вважається вулик. Невеликі за розміром будиночки-вулики, у яких мешкають бджоли, від початку свого існування до сьогоднішнього дня неодноразово змінювали зовнішній вигляд та місце свого розташування.

Як обрати вулики на пасіку

На сьогоднішній день є десятки різновидів сучасних вуликів, які використовують на пасіці. При їх виборі бджолярам необхідно враховувати:

 • кліматичні умови;
 • медозбірні умови;
 • біологічні якості бджіл;
 • породу бджіл.

Види вуликів

Найбільш поширеними у використанні вважаються вертикальні вулики. Не меншим попитом також користуються багатокорпусні вулики, вулик український, вулик Дадана, вулик Лангстрота-Рута.

Щоб обладнати вулики усім необхідним, вам також знадобляться рамки, захват для рамок, ручки для вулика, решітка розділюючи, втулки для рамок, скреп для вулика та інше.

Де в Україні дешево купити вулики та рамки?

Саме в інтернет-магазині ukrbee.ua Ви можете купити вулики, рамки та багато інших необхідних обладнань пасічника за найдешевшою в Україні ціною. Замовивши у нас товар, Ви вже найближчими днями матимете змогу випробувати його на пасіці та переконатись у його високій якості, зручності та ефективності. 

Більше
 • Льоткові загороджувачі

  Для повноцінного догляду за бджолами кожен пасічник повинен мати певне обладнання й спеціальний інвентар. Від його наявності залежить успіх роботи бджоляра. 

  Одним із деталей інвентаря пасічника є льотковий загороджувач. Вони бувають різної форми, величини, розміру.

  Особливості використання лоткового загороджувача для вуликів

  Льотковий загороджувач для вуликів призначений для:

  • регулювання отвору льотка;
  • захисту від проникнення у вулик мишей;
  • вентиляції закритого вулика.

  Залежно від призначення, льотковий загороджувач для вуликів можна встановити в позиції: повне закриття, повне відкриття, обмежений прохід.

  Кожен пасічник самостійно оприділяє як саме застосовувати льоткові загороджувачі. Здебільшого осінню та літом при хорошому медозборі їх відкривають повінстю, осінню прикривають від можливого потрапляння у вулик мишей, а повне закриття проходить для зимівлі бджіл.

  Купити льоткові загороджувачів для вуликів

  В спеціалізованому інтернет-магазині бджільництва ukrbee.ua в асортименті Ви знайдете широкий вибір лоткових загороджувачів різної форми і розміру. У нас Ви придбаєте якісний товар для пасіки за доступною ціною.

  Також бджільники можуть ознайомитися і придбати рамки для вуликів.

 • Рамки для вуликів

  Однією з основних складових вулика є рамка.  Її використовують для утримання у вулику стільника з розплодом та кормом.

  Особливості рамки для вулика

  Рамки для вуликів виготовляють з природного матеріалу – дерева.

  Рамки для вуликів мають стандартні розміри. Відрізнаються вони внутрішніми розмірами, які можуть змінюватися залежно від товщини рамок.

  Найбільш популярною серед українських пасічників вважається рамка для вуликів Дадан.

  Загалом виділяють декілька видів вуличних рамок:

  Рамка Дадан;

  Рамка зменшена;

  Рамка магазинна;

  Рамка Українська.

  Ці рамки між собою відрізняються розмірами.

  Також є рамки Гофмана – конструкція рамок дозволяє розміщати їх на невеликій відстані один від одного, замкнені – використовуються для вуликів-лежаків ; секційні – застосовуються при виробництві стільникового меду.

  Купити рамку для вулика

  В асортименті товарів інтернет-магазину ukrbee.ua Ви найдете якісні рамки для вуликів за доступною ціною. Станьте нашим постійним клієнтом і купуйте товари для бджільництва за знижками, акційною ціною, а також отримуйте подарунки.

  Необхідними на пасіці для Вас також можуть бути рамки для вуликів.

 • Ручки для вуликів

  Більшість завзятих бджолярів вважають своїм другим домом пасіку. Хоч вони і не мешкають на ній, проте проводять багато часу. Тому для них важливо як виглядає бджолине господарство.

  Естетичний вигляд пасіки в першу чергу судиться з вигляду самого вулика. У наш час придбати красивий вулик не є проблематично. Кожен його може обрати на своє уподобання і потребність. Проте, окрім купівлі вулика, його необхідно час від часу ремонтувати або міняти деталі.

  Одними із важливих компонентів вулика є ручки. Особливо заміни потребують старі вулики, у більшості з яких ручки з роками покриваються ржавчиною.

  Особливості ручок для вулика

  Ручки для вуликів призначені для зручності ручного транспортування корпусів вуликів.

  Здебільшого всі ручки є відкидними.

  Ручки для вуликів можуть відрізнятися між собою за:

  • металом, з якого виготовлені;
  • розміром.

  Конструкція ручки для вуликів є простою, тому її легко можна встановити на вулик.

  Також ручки стануть в нагоді пасічникам, які самостійно займаються виготовленням бджолиних вуликів.

  Купити ручки для вуликів

  Зручні ручки для вуликів, які користуються найбільшою популярністю на пасіці, Ви можете купити в професійному інтернет-магазині бджільництва ukrbee.ua. Тут Ви придбаєте якісний товар за вигідною ціною.

  Також пасічникам можуть знадобитись скріпки для вуликів.

 • Скріпи для вуликів

  Перераховуючи деталі свого інвентаря, більшість пасічників не згадають усіх його компонентів, особливо тих, які використовують нечасто. До таких можна врахувати скреп для вулика, який використовують при транспортуванні вулика, особливо коли їх перевозять на далеку відстань. Саме скрепи забезпечать вулики від ушкоджень під час руху, стискаючи їх у необхідних місцях.

  Також скрепи для вуликів стануть у нагоді, коли бджолярі вирішать на пасіці переставити вулики в інше місце.

  Особливості скрепу для вулика

  За допомогою скрепів можна надійно закріпити вулики при транспортуванні. Вони не дають їм можливості розхитуватися під час руху.

  • для надійного з'єднання даху і корпусів вулика при транспортуванні;
  • для стяжки вуликів.

  Відповідно до призначення скрепи поділяють на скреп-защіпка і скреп пасовий.

  Купити скреп для вулика

  У професійному інтернет-магазині для бджільників ukrbee.ua надається асортимент скрепів для вуликів, необхідних при будь-якій обставині. Тут Ви придбаєте якісний товар, рекомендований спеціалістами.

  Станьте нашим постійним клієнтом і купуйте інвентар пасічника за акційною ціною, знижками. Також матимете можливість отримати подарунки для бджільника. 

 • Вулики

  Перше враження від пасіки переважно складається з вуликів, їх кількості, різновидів. Саме вони є осередком існування бджіл, де комахи народжуються, працюють і живуть.

  Від початку свого існування вулики змінювали свій зовнішній та технічний вигляд, постійно удосконалювались, ставали більш практичними та інноваційними у застосуванні на сучасних пасіках. На сьогоднішній день бджільникам надається широкий вибір вуликів на любий смак. Вони відрізняються між собою формою, матеріалом, виглядом, розміром та видом.

  Купити вулик для пасіки в Україні

  Якісний і оригінальний вулик для вашої пасіки Ви можете придбати в спеціалізованому інтернет-магазині бджільництва Укрбі. Тут Ви знайдете не лише вулики, а й різноманітний необхідний інвентар бджільника, який зробить роботу на пасіці легшою, більш приємною і значно продуктивнішою.

  Замовити вулики для бджіл можна на сайті або зателефонувавши нам за номером 099 151 65 11, 96 041 73 79.

  Станьте нашим потенційним клієнтом і отримуйте приємні знижки та корисні подарунки.

 • Номерки на вулики
 • Утеплення

  Утеплення для вуликів

 • Втулки для рамок
на сторінці
Показати 1 - 12 з 79 товарів